בית להתחדשות עירונית

גלובלינקס התחדשות עירונית > אודות החברה > בית להתחדשות עירונית

גלובלינקס התחדשות עירונית הינה חברה מובילה לייזום וניהול פרויקטי נדל"ן, בדגש על מיזמים של תמ"א 38. לחברתנו ניסיון מוכח בניהול וייזום פרויקטי תמ"א 38 עם למעלה מ-20 פרויקטים במיקומים מרכזיים ברחבי גוש דן והשרון.

הפעילות בישראל הוקמה מתוך הכרה אסטרטגית בחשיבותה של תוכנית מתאר ארצית, תמ"א 38, הכוללת חיזוק מבנים כנגד רעידות אדמה, שדרוג כלל המערכות בבניין ותוספות אחרות, מתוך שאיפה להעניק לכל לקוחותינו מענה מקצועי ואחראי, העונה על כלל הצרכים הנוצרים לאורך התהליך ועל מנת לחבר ולשלב בצורה מיטבית בין ישן לחדש במסגרת התחדשות עירונית, תוך התמקדות בתמ"א 38 – חיזוק מבנים עם תוספות בנייה (תמ"א 38 תיקון 3) או פינוי בינוי (תמ"א 38 תיקון 2).

גלובלינקס התחדשות עירונית עומדת תמיד לשירות הדיירים –  נציגת שירות לדיירי הבניינים מתחזקת קשר קבוע עם נציגות הדיירים של הפרוייקטים בתכנון ובביצוע, ואדריכל/מעצב פנים שאחראי על תכנון הדירות ועיצובן ברמה הגבוהה ביותר עבור הדיירים, כמו גם על מתן מענה לדיירים המשנים את דירתם כחלק מן הפרוייקט.

פרט לצוות שלנו, שמתמחה בתחום התמ"א 38 וממשיך להרחיב כל הזמן את יכולותיו, אנו משתפים פעולה עם יועצים חיצוניים מן השורה הראשונה ובכללם, אדריכלים, יועצים ומהנדסים נוספים הנדרשים לתכנון כל פרוייקט, עורכי דין, קבלנים ומפקחים האמונים על הנושאים השונים הדורשים טיפול  על-מנת להשלים כל פרוייקט על הצד הטוב ביותר.

מטרתנו העיקרית הינה ליצר סביבת מגורים חדשה ואיכותית, המאפשרת ליהנות ממגוון היתרונות של דירה בבניין חדש, תוך שמירת היתרונות הקיימים – כמות שכנים מצומצמת ומיקום ייחודי במרכזי הערים, בסמוך למוקדי בילוי ותרבות.

הסיבות שהפכו את גלובלינקס לבית מקצועי ומוביל להתחדשות עירונית: